Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Erzsébet kirlyné Olvasópályázat EREDMÉNYEK

2009.05.20

A VI. Megyei Erzsébet királyné Olvasópályázat vidéki díjazottjai:

  

Név
Iskola
Osztály
Iskola település
Pintér Zsolt
Csontváry Általános Iskola
2.
Zalahaláp
Tamás Diána Anita
Csontváry Általános Iskola
7.
Zalahaláp
Simon Ágnes
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola.
1.b
Veszprém
Magyar Viktória
Bán Aladár Általános Iskola
4.a
Várpalota
Boldizsár Andrea
Német Nemzetiségű Általános Iskola
5.
Városlőd
Mészáros Dóra
Tapolcai Általános Iskola, Bárdos
2.z
Tapolca
Gróf Laura
Tapolcai Általános Iskola, Bárdos
4.z
Tapolca
Lasztovicza Máté
Tapolcai Általános Iskola, Bárdos
6.z
Tapolca
Földi Laura
Tapolcai Általános Iskola, Bárdos
8.a
Tapolca
Kocsis Kata
Művészetek Völgye Általános Iskola
2.
Taliándörögd
Puha Orsolya
Művészetek Völgye Általános Iskola
2.
Taliándörögd
Varga Péter
Művészetek Völgye Általános Iskola
4.
Taliándörögd
Kajdi Janka
Szigligeti Általános Iskola
2.
Szigliget
Szalai Anna
Szigligeti Általános Iskola
4.
Szigliget
Kráml Kristóf
Lőrincze Lajos Általános Iskola
3.b
Szentgál
Adorján Réka
Ramassetter Vince Általános Iskola
3.a
Sümeg
Benczik Nóra
Ramassetter Vince Általános Iskola
6.a
Sümeg
Bozovic Vucic
Ramassetter Vince Általános Iskola
6.a
Sümeg
Répás Fanni
Szent István Római Katolikus Általános Iskola
4.b
Pápa
Ifju Zsófia
Szent István Római Katolikus Általános Iskola
8.
Pápa
Koncz Lilla
Munkácsy Mihály Általános Iskola
4.n
Pápa
Baky Boglárka
Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola
3.z
Pápa
Molnár Martin
Villax Ferdinánd Általános Iskola
3.
Olaszfalu
Csekő Marcell Vendel
Erzsébet Királyné Általános Iskola
1.
Nyirád
Izsó Vivien
Várnai Zseni Általános Iskola
6.
Nagyvázsony
Hürkecz Krisztina
Ányos Pál Általános Iskola
2.
Nagyesztergár
Kiss Virág
Művészetek Völgye Általános Iskola
4.
Monostorapáti
Papp Lilla
Művészetek Völgye Általános Iskola
5.
Monostorapáti
Kovács Zsófia
Lesence Völgye Közös Fennt. Általános Iskola
7.
Lesencetomaj
Szegedi Dóra
Körzeti Általános Iskola
3.
Jásd
Takács Kitti
Körzeti Általános Iskola
4.
Jásd
Horváth Jenifer
Herendi Általános Iskola
7.b
Herend
Váradi Adrián József
Dr. Szalai Miklós Általános Iskola
2.
Halimba
Cséri Viktória
Dr. Szalai Miklós Általános Iskola
3.
Halimba
Mráz Anna
Dr. Szalai Miklós Általános Iskola
3.
Halimba
Torma Krisztina
Dr. Szalai Miklós Általános Iskola
3.
Halimba
Babos Máté
Dr. Szalai Miklós Általános Iskola
7.
Halimba
Horváth Regina
Gábor Áron Általános Iskola
4.b
Hajmáskér
Krózser Amanda
Gyulaffy László Általános Iskola
2.
Gyulafirátót
Takács Vivien
Gyulaffy László Általános Iskola
2.
Gyulafirátót
Pernesz Gergő
Gárdonyi Géza Általános Iskola
2.c
Devecser
Nagy Sára Patrícia
Közös Fenntartású Általános Iskola
2.b
Csabrendek
Hoffman Zsófia
Közös Fenntartású Általános Iskola
4.a
Csabrendek
Imre Brigitta
Közös Fenntartású Általános Iskola
7.b
Csabrendek
Turbán Márton
Simon István Általános Iskola
2.
Ajkarendek
Pénzes Enikő
Fekete I.-Vörösmarthy M. Általános Iskola
2.c
Ajka
Csernák Virág
Fekete I.-Vörösmarthy M. Általános Iskola
4.c
Ajka
Mózer Viktória
Fekete I.-Vörösmarthy M. Általános Iskola
8.c
Ajka
Kéthely Laura Dalma
Borsos Miklós Általános Iskola
2.d.
Ajka
Bakos Eszter
Borsos Miklós Általános Iskola
4.d
Ajka
Serfőző Bence
Borsos Miklós Általános Iskola
6.e
Ajka

 

A díjazottakat és kísérőjüket

 

A nyirádi
Erzsébet királyné Általános Iskola
tisztelettel és szeretettel meghívja a
nyirádi Erzsébet szobornál
2009. május 22-én
10 órától
tartandó

Erzsébet napi ünnepségére.

Az ünnepnap eseményei:
10.00
v     Megemlékezés, koszorúzás az Erzsébet-szobornál (Nyirád, Erzsébet tér)
v     Megyei olvasópályázat eredményhirdetése
11.30
v     Kiállítás az iskolában az olvasópályázat rajzaiból
v     Kiállítás „Ezt érdemes megnézni nálunk…” címmel a beérkezett település- bemutatásokból
v     Fogadás
13.00 Gyermeknapi programok
v     „Játszunk együtt kicsik-nagyok” vetélkedő az iskola udvarán
v     Néptánc bemutató és táncház
15.00
v     Sisi Kupa (Balatonederics, Nyirád)
v     Tanár-Diák meccs
17.00
v     Acro Dance tánccsoport műsora

v     Diszkó

 

Kérjük, hogy a díjkiosztón való részvételét jelezze a 0688235005 telefonon, vagy itt a honlapon hozzászólásban, vagy a nyirsuli@freemail.hu e-mailon!

Várunk szeretettel mindenkit!

Ezúton is köszönjük a több mint 600 diák és felkészítője munkáját!

A szervezők